header20200224

Styrelsen

Nätverket Österlens verksamhetsstyrelse 2020

E-post: info@natverketosterlen.se

Lasse Nilsson

 

 

 

 

Lasse Nilsson
lasse@natverketosterlen.se

Jessica Jönsson

 

 

 

 

Jessica Jönsson
jessica@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Lars Hörbo
lars.h@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Elin Jeppsson Lindén
elin@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Kostas Foussianis
kostas@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Tobias Richard
tobias@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Johanna Härd
johanna@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Lars Fredell
lars.f@natverketosterlen.se

 

Webbansvarig

Jonas Lindqvist - IT-Syd
E-post: jonas@itsyd.se


2020 års första frukostmöte har vi i Simrishamn den 28 augusti. Sedan laddar vi för nästa frukostmöte och Nätverket Open på Tomelilla golfklubb den 25 september. Så här trevligt var det i fjol: Läs mer!

 

AKTUELLA DATUM 2020

- Frukostmöten -
28 augusti, Simrishamn
25 september, Tomelilla
23 oktober, Ystad
20 november (prel)

 - Övrigt -
25 september, Nätverket Open Golf, Tomelilla
Senhösten, Gåsamingel, Ystad

Det hände 2020
» Nätverket Open Bowling Ystad

Det hände 2019
» Frukost med Katarina Gospic
» Frukost med Therse Alshammar
» Frukost med Henri Reis
» Frukost med Albin Tingsvall
» Frukost med Janne Björge
» Nätverket Open Bowling Ystad
» Nätverket Open 2019 - Golftävling
» Gåsamingel 2019

Det hände 2018
» Frukost med Kajsa Bergqvist
» Frukost med Ulrika Sandmark
» Frukost med Joakim Haeggman
» Frukost med Malin Tillmar
» Frukost med Olof Stenhammar
» Nätverket Open 2018 - Golftävling
» Gåsamingel 2018

Det hände 2017
» Frukost med Anette Norberg
» Frukost med ESS Group
» Frukost med Therese Sjögran
» Frukost med Fanny Sunesson
» Frukost med Lars Axelsson
» Nätverket Open 2017 - Golftävling
» Gåsamiddag 2017

Det hände 2016
» Frukost med Nadja Casadei
» Frukost med ESS
» Frukost med Anders Andersson
» Frukost med Eva-Lena Frick
» Frukost med Anna Bråkenhielm
» Nätverket Open 2016 - Golftävling
» Gåsamiddag 2016

Det hände 2015
» Frukost med Emy Blixt
» Frukost med Anders Gärderud
» Frukost med Erik Hamrén
» Frukost med Helen Alfredsson
» Frukost med Daniel Berlin
» Nätverket Open 2015 - Golftävling
» Jubileumsmiddagen 2015

Det hände 2014
» Frukost med Bert Karlsson
» Frukost med Ulrich Ammundsen
» Frukost med Helene Persson
» Frukost med Jan Sidemo
» Frukost med Johan Wester
» Nätverket Open 2014 - Golftävling
» Gåsamiddag 2014

 

Följ Teambloggen på Facebook

Gilla oss på Facebook

Reportage om medlemmar

Reportage om medlemmar