Styrelsen

Nätverket Österlens verksamhetsstyrelse 2023

E-post: info@natverketosterlen.se

Lasse Nilsson

 

 

 

 

Lasse Nilsson
lasse@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Lars Hörbo
lars.h@natverketosterlen.se

 

 

 

 

Johanna Härd
johanna@natverketosterlen.se

catarina
 

 

 

 

 

Catarina Hälting
catarina@natverketosterlen.se

peter 

 

 

 

 

Peter Syrjänen
peter@natverketosterlen.se

christel 

 

 

 

 

Christel Gustafsson
christel@natverketosterlen.se

susanna 

 

 

 

 

Susanna Bodnar
susanna@natverketosterlen.se

bengt

 

 

 

 

Bengt Mac Håkansson
bengt.mac@natverketosterlen.se

 

Webbansvarig
Jonas Lindqvist, IT-Syd
E-post: jonas@itsyd.se

Nätverkskalender

nordic sea winery

Det händer 2024
23/8 Frukostmöte Simrishamn
27/9 Frukostmöte Ystad
18/10 After Work Ystad

Det hände 2024
» Frukost med Marlene Hedblom
» Frukost med Staffan Olsson
» Frukost med Björn Hellberg
» Nätverket Open Bowling
» Nätverket Open Golf

Det hände 2023
» Frukost med Bengt Magnusson
» Frukost med Sandra Mårtensson
» Frukost med Hasse Aro
» Frukost med Camilla Ahlgren
» Frukost med Christian Lundin
» Nätverket Open Bowling
» Nätverket Open Golf
» After Work, Ystad

Det hände 2022
» Frukost med Jonas Bergqvist
» Frukost med Klas Friberg
» Frukost med Sandra Carlborg
» Frukost med Gustav Antonsson
» Frukost med Björn Eriksson
» Nätverket Open Golf
» After Work, Ystad

Det hände 2021
» Frukost med Åsa Wikforss
» Frukost med Börje Salming
» Frukost med Oscar Hugoson
» Frukost med Petra Malm
» After work

Det hände 2020
» Frukost med Jessica Löfström
» Nätverket Open Bowling
» Nätverket Open Golf

Det hände 2019
» Frukost med Katarina Gospic
» Frukost med Therese Alshammar
» Frukost med Henri Reis
» Frukost med Albin Tingsvall
» Frukost med Janne Björge
» Nätverket Open Bowling
» Nätverket Open Golf
» Gåsamingel

Det hände 2018
» Frukost med Kajsa Bergqvist
» Frukost med Ulrika Sandmark
» Frukost med Joakim Haeggman
» Frukost med Malin Tillmar
» Frukost med Olof Stenhammar
» Nätverket Open Golf
» Gåsamingel

Det hände 2017
» Frukost med Anette Norberg
» Frukost med Anders Nilsson
» Frukost med Therese Sjögran
» Frukost med Fanny Sunesson
» Frukost med Lars Axelsson
» Nätverket Open Golf
» Gåsamiddag

Gilla oss på Facebook

Reportage om medlemmar

Reportage om medlemmar